Author: m***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This material is so good , and thick I like it ❤️❤️❤️
Màu sắc: Vàng
Price: 172.000₫
Original Price: 181.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 170 g |
| Chiều dài | 30 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2307120100333456 |
Author: m***8
Date:
Review: This material is so good , and thick I like it ❤️❤️❤️
Màu sắc: Vàng
Author: m***8
Date:
Review: This is a beautiful wig,it looks just like the photo.
Màu sắc: Vàng
Author: m***8
Date:
Review: Beautiful wig, I can't wait to wear it.
Màu sắc: Vàng
Author: l***l
Date:
Review: Beautiful. Great fit. Comfortable. Good value for money.
Màu sắc: Vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm